TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Riviera

Riviera - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Riviera" (odcinki online za darmo)
Riviera - serial telewizyjny prod. brytyjskiej z 2017 roku (thriller). Akcja serialu osadzona jest na Francuskiej Riwierze, a jego bohaterami są bogacze, prowadzący skomplikowane życie. Fabuła serialu "Riviera" opowiada losy Georginy (dziewczyny z amerykańskiego Midwestu), żony miliardera Constantine'a Cliosa. Po roku małżeństwa jej małżonek ginie w tajemniczym wybuchu na jachcie rosyjskiego oligarchy i handlarza bronią. Georgina postanawia rozpocząć własne śledztwo, ponieważ jest przekonana, że za tragedią stoi coś więcej. Podczas śledztwa wychodzą na jaw mroczne sekrety jej męża, ona sama zaś znajduje się w świecie kłamstw i przestępczości...
Serial premierową emisję miał na stacji SkyAtlantic natomiast w Polsce emitowany jest przez stację TVP1. Serial składa się z 10 odcinków.
Występują: Julia Stiles (Georgina Clios), Adrian Lester (Robert Carver), Lena Olin (Irina Atman), Roxane Duran (Adriana Clios), Iwan Rheon (Adam Clios), Phil Davis (Jukes), Igal Naor (Jakob Negrescu), Olivia Popica (Fatima), Dimitri Leonidas (Cheristos), Amr Waked (Karim Delormes), Anthony LaPaglia (Constantine Clios) i inni.


Odcinki serialu
"Riviera"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą nowych odcinków serialu
Riviera
Riviera - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Riviera" (odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać serial
Riviera
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie