TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Na dobre i na złe

Na dobre i na złe
Na dobre i na złe - polski telewizyjny serial obyczajowy emitowany w od 7 listopada 1999 (TVP). Jest to serial o losach personelu i pacjentów szpitala w fikcyjnym podwarszawskim miasteczku Leśna Góra. Serial "Na dobre i na złe" opisuje życie lekarzy i pielęgniarek w ich codziennej pracy, ale także w życiu prywatnym.
Serial "Na dobre i na złe" to najdłuższy w historii polskiej telewizji cotygodniowy serial obyczajowy i trzeci serial (po "Klanie" i "Świecie według Kiepskich") pod względem liczby lat nieprzerwanej produkcji. Serial w dalszym ciągu jest produkowany i emitowany na antenie TVP2.
Występują: Anita Sokołowska (Lena Starska), Bartosz Opania (Witek Latoszek), Daria Trafankowska (Danuta Dębska), Piotr Garlicki (Stefan Tretter), Emilia Komarnicka-Klynstra (Agata Woźnicka), Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria Manuela Consalida), Marcin Rogacewicz (Przemysław Zapała), Edyta Jungowska (Bożena Van Der Graaf), Redbad Klijnstra-Komarnicki (Ruud Van Der Graaf), Katarzyna Bujakiewicz (Marta Kozioł), Robert Koszucki (Rafał Konica), Kamilla Baar (Hana Goldberg), Marek Bukowski (Piotr Gawryło), Marta Dąbrowska (Kinga Walczyk-Falkowicz), Michał Żebrowski (Andrzej Falkowicz), Grzegorz Daukszewicz (Adam Krajewski), Anna Karczmarczyk (Aleksandra Pietrzak) oraz Małgorzata Foremniak (Zofia Burska), Artur Żmijewski (Jakub Burski), Krzysztof Pieczyński (Bruno Walicki), Ewa Skibińska (Elżbieta Walicka), Bartosz Obuchowicz (Tomasz Burski), Karolina Borkowska (Agnieszka Walicka) i inni.


Nowe odcinki serialu
"Na dobre i na złe"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą najnowszych odcinków serialu
Na dobre i na złe
Na dobre i na złe - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Na dobre i na złe" (odcinki online za darmo)

lub
przejdź na stronę
ze streszczeniami odcinków serialu
Na dobre i na złe