TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Ładuję...

Top model

Top model - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu (odcinki online za darmo)
Top model - polski program typu reality show w którym spośród 50 najładniejszych modelek i modeli (od IV edycji) jury wraz z publicznością wybierają zwycięzcę. Program „Top model” realizowany i emitowany jest od 2010 roku przez stację TVN (na licencji amerykańskiej wersji programu „America's Next Top Model”). Nagrodami dla modelki która wygrywa ten konkurs są: kontrakt z Max Factor, sesja zdjęciowa na okładkę „Glamour” i międzynarodowy kontrakt z agencją modelek NEXT.
Każdy z sezon programu „Top model” składa się z 14 odcinków, które stanowią swego rodzaju sukcesywną formę wyboru finalistów. Odcinki 1, 2 i 3 to casting kończący się pokazem mody (w trzecim odcinku). W 4 odcinku odbywa się sesja zdjęciowa oraz wybór 13 finalistów, którzy przechodzą do dalszej części programu. Od odcinka 5 do odcinka 11 wybrana trzynasta uczestników przeprowadza się do „Domu modelek” (w Łomiankach) w którym to przechodząc różne zadania i treningi prowadzą rywalizację o tytuł Top modelki. Odcinek 12 (oraz 13 w początkowych seriach) to półfinał w którym to jurorzy wybierają uczestników finału. W odcinku 13 (14 w pierwszych sezonach) programu „Top model” ma miejsce finał całego konkursu (reality-show) i jest on realizowany na żywo i to właśnie w trakcie tego odcinka to widzowie wybierają zwycięską modelkę lub modela.
Aby dostać się do programu „Top model” modelki i modele muszą spełniać dwa warunki: kobiety - min. 170cm wzrostu i wiek 18-27 lat; mężczyźni - 180cm wzrostu i wiek 18-30 lat.
Program prowadzą: Joanna Krupa, Michał Piróg.
Jury: Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska.

NACIŚNIJ PLAY, ABY OTWORZYĆ STRONĘ
Z NAJNOWSZYMI ODCINKAMI PROGRAMU
TOP MODEL
po kliknięciu, strona otworzy się w nowym oknie

TOP MODEL - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu (odcinki online za darmo)

poniżej odcinki programu
TOP MODEL

SEZON 3
SEZON 4
SEZON 5
SEZON 6Zachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem