TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Weiser

Weiser
Weiser - dramat.
Film produkcji - Polska (2000 r.). Długość filmu: 96 min.
Ekranizacja powieści Pawła Huellego.
Fabuła: Paweł (Marek Kondrat), główny bohater filmu wraca po trzydziestu latach do wydarzeń z dzieciństwa, kiedy był pod wielkim wpływem kolegi Dawida Weisera (Andrzej Basiukiewicz), mającego nadnaturalne zdolności. Nie potrafi zapomnieć ani zrozumieć wypadków, których był świadkiem jako dziecko, więc przeprowadza na własną rękę śledztwo. Jednak nie znajduje jednoznacznej i oczywistej odpowiedzi. Próba dotarcia do prawdy, powoli staje się obsesją bohatera.
"Weiser" jest filmem o niemożności dotarcia do prawd, niemożności rozstrzygnięcia, wyjaśnienia tego, co jest naszym wymysłem, grą wyobraźni, a co wydarzyło się naprawdę. Opowiada o rzeczach niewytłumaczalnych i niezrozumiałych. To historia o tym, na ile ulegamy naszym złudzeniom, przywidzeniom. Film jest próbą odpowiedzi na pytanie, czy istnieje jakaś prawda obiektywna, którą możemy odkryć, czy też zwodzi nas tylko pamięć i ulotne wspomnienia z naszego dzieciństwa.
(opis fabuły zaczerpnięty z serwisu vod.pl)
Reżyseria: Wojciech Marczewski
Występują: Marek Kondrat, Krystyna Janda, Juliane Köhler, Teresa Marczewska, Zbigniew Zamachowski, Michael Mendl, Mariusz Benoit, Krzysztof Globisz.

KLIKNIJ PLAY, ABY OGLĄDAĆ FILM
"WEISER"
film otworzy się w nowym oknie

WeiserZachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem