TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Zemsta o jasnych oczach

Zemsta o jasnych oczach - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Zemsta o jasnych oczach" (odcinki online za darmo)
Zemsta o jasnych oczach - (fr. La Vengeance aux yeux clairs) sensacyjny serial telewizyjny produkcji francuskiej z 2016 roku (sensacja, kryminał, dramat). Fabuła serialu "Zemsta o jasnych oczach" opowiada historię młodej i pięknej prawniczki Olivii Alessandri, która na prawdę nazywa się Emma Fortuny i dziesięć lat wcześniej przeżyła tragiczny wypadek w którym zginęła jej rodzina. Olivia wie, że w ów wypadek zamieszany jest bogaty i wpływowy biznesmen Etienne Chevalier. Dlatego też po dziesięciu latach przyjeżdża do Nicei, gdzie podejmuje pracę w kancelarii znanego adwokata. Planuje pomścić swoich bliskich którzy zginęli w tragicznym wypadku.
Występują: Laëtitia Milot (Olivia Alessandri/Emma Fortuny), Claire Borotra (Pénélope Delisle), Bernard Yerlès (Étienne Chevalier), Benoît Michel (Alexandre Chevalier), Aurélien Wiik (Joris Chevalier), Lannick Gautry (Yann Legoff), Lola Dewaere (Pauline Jordan) i inni.

Serial obecnie jest niedostępny online