TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Zemsta o jasnych oczach

Zemsta o jasnych oczach - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Zemsta o jasnych oczach" (odcinki online za darmo)
Zemsta o jasnych oczach - (fr. La Vengeance aux yeux clairs) sensacyjny serial telewizyjny produkcji francuskiej z 2016 roku (sensacja, kryminał, dramat). Fabuła serialu "Zemsta o jasnych oczach" opowiada historię młodej i pięknej prawniczki Olivii Alessandri, która na prawdę nazywa się Emma Fortuny i dziesięć lat wcześniej przeżyła tragiczny wypadek w którym zginęła jej rodzina. Olivia wie, że w ów wypadek zamieszany jest bogaty i wpływowy biznesmen Etienne Chevalier. Dlatego też po dziesięciu latach przyjeżdża do Nicei, gdzie podejmuje pracę w kancelarii znanego adwokata. Planuje pomścić swoich bliskich którzy zginęli w tragicznym wypadku.
Występują: Laëtitia Milot (Olivia Alessandri/Emma Fortuny), Claire Borotra (Pénélope Delisle), Bernard Yerlès (Étienne Chevalier), Benoît Michel (Alexandre Chevalier), Aurélien Wiik (Joris Chevalier), Lannick Gautry (Yann Legoff), Lola Dewaere (Pauline Jordan) i inni.Nowe odcinki 2 sezonu serialu
"Zemsta o jasnych oczach"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą odcinków serialu
Zemsta o jasnych oczach
Zemsta o jasnych oczach - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Zemsta o jasnych oczach" 
(odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać serial
Zemsta o jasnych oczach
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie

SEZON 2
odcinek 1
odcinek 2
odcinek 3
odcinek 4