TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

O mnie się nie martw

O mnie się nie martw - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu (odcinki online za darmo)
O mnie się nie martw - polski telewizyjny serial komediowo-obyczajowy Telewizji Polskiej (TVP2), w którym zderzają się dwa światy: zwykłych ludzi żyjących „od pierwszego do pierwszego” oraz bogatych prawników. Można zatem powiedzieć, że jest to w pewnym stopniu również serial z wątkiem prawniczym. Jak możemy przeczytać na stronie serialu „O mnie się nie martw”, główna bohaterka - Iga Małecka „...jest dwukrotną rozwódką z dwójką dzieci. Nie ma pieniędzy, wykształcenia i właśnie straciła pracę. Ma za to świetny zmysł obserwacji, miękkie serce i cięty język.” Serial emitowany jest w piątki o godz. 20:10 na antenie TVP2.
Scenariusz:Aneta Głowska i Katarzyna Leżeńska.
Reżyseria: Michał Rogalski.
Występują: Joanna Kulig (Iga Małecka), Stefan Pawłowski (Marcin Kaszuba), Aleksandra Domańska (Joanna Zarzycka, była partnerka Marcina), Paweł Domagała (Krzysztof Małecki, były mąż Igi), Katarzyna Maciąg (Ewa, sąsiadka i przyjaciółka Igi), Maja Kwaśny (Helenka Bonnet, córka Igi i Filipa Bonnet), Oliwia Dąbrowska (Oliwka Małecka, córka Igi i Krzysztofa Małeckiego), Karol Dziuba (Tomek Podhalski, współpracownik Marcina, były partner Joanny), Dawid Zawadzki (Jacek Pękała, przyjaciel Krzysztofa), Ewelina Serafin (Ewelina Kołacz, partnerka Krzysztofa), Katarzyna Zielińska (mecenas Laura Curyło), Andrzej Zieliński (Wiktor Zarzycki, ojciec Joanny, szef Marcina), Katarzyna Ankudowicz (Marta, sekretarka w kancelarii Zarzyckiego), Lesław Żurek (Barman Adam), Piotr Jankowski (Filip Bonnet, biologiczny ojciec Helenki), Anna Terpiłowska (Magdalena Gadomska, mecenas, kochanka Marcina), Hanna Śleszyńska (Pani Irenka, sąsiadka Igi, wynajmuje pokój Krzysztofowi), Mikołaj Krawczyk (Mariusz Laskoń, przedsiębiorca, który próbuje kupić kamienicę zamieszkałą przez Igę), Krzysztof Stelmaszyk (Marek Kaszuba, ojciec Marcina, współwłaściciel kancelarii Wiktora), Elżbieta Jarosik (Teresa Pniewska, matka Ewy), Rafał Królikowski (Artur Ostrowski).

Nowe odcinki 13 sezonu serialu
"O mnie się nie martw"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą nowych odcinków serialu
O mnie się nie martw
O mnie się nie martw - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "O mnie się nie martw" (odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać serial
O mnie się nie martw
Poniżej lista najnowszych odcinków serialu


po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie