TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Zakręcone

Zakręcone - polski serial komediowo-obyczajowy (TVN) emitowany od listopada 2016 roku. Serial zrealizowany przy współpracy ze Škoda Polska i ma na celu promocje samochodów tej marki. Jednakże serial jest na tyle interesujący, że wart jest uwagi. Fabuła serialu "Zakręcone" zamyka się w krótkich odcinkach (max 5 minut) i opowiada o trzech kobietach Ali, Oli i Uli (oczywiście, każda z bohaterek jeździ innym samochodem). Jak możemy przeczytać na serwisie player.pl (gdzie można również znaleźć odcinki tego serialu):
"Ala to mocno niezorganizowana mama. Stara się opanować świat i przykładnie pełnić rodzinne role. Jest kobietą w każdym calu, ale stara się bronić facetów. Jak jej się to udaje?
Ola jest symbolem kobiety sukcesu, która nie uznaje kompromisów. Zna swoją wartość i ma swoje zdanie. Co sądzi o współczesnych facetach i jak reagują na jej opinie koleżanki? 
Zakręcony tercet zamyka Ula. Jest najmłodsza i wchodzi w okres, kiedy musi określić siebie jako kobietę. Targana uczuciami dostarcza nie tylko uśmiechu, czasem współczucia, ale na pewno pretekstu do prawdziwych damskich rozmów o współczesnym świecie, życiu, facetach."
Występują: Katarzyna Bujakiewicz (Ala), Magdalena Różczka (Ola), Agnieszka Więdłocha (Ula) i inni.
Poniżej cała playlista z serialem "Zakręcone" z wspomnianego powyżej kanału.


Na stronie internetowej serialu "Zakręcone"
oprócz odcinków znajdziemy również zakładkę Konkurs