TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Grzech Fatmagul

Grzech Fatmagul - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Grzech Fatmagul" (odcinki online za darmo)
Grzech Fatmagul (tur. Fatmagül'ün Suçu Ne?) - serial obyczajowy produkcji tureckiej (produkowany w latach 2010 - 2012). Serial emitowany był na antenie TVP1 od 20 kwietnia 2016 roku. Fabuła serialu „Grzech Fatmagul” opowiada historię młodej i pięknej Fatmagül, która mieszka z bratem i bratową w Cesme, nadmorskiej miejscowości w zachodniej Turcji. Bohaterka ma wkrótce poślubić Mustafę, miejscowego rybaka, którego kocha od dziecka i z radością oczekuje dnia, kiedy to zamieszka z ukochanym. Niestety, w dniu zaręczyn wpływowego Selima Yaşarana dochodzi do wydarzenia, które pokrzyżuje plany Fatmagül i na zawsze odmienia jej życie. Główna bohaterka serialu „Grzech Fatmagul” zostaje brutalnie zgwałcona przez czterech młodych mężczyzn odurzonych alkoholem i narkotykami. W wyniku tego tragicznego wydarzenia Fatmagül oczach miejscowej społeczności staje się pohańbiona.
Serial „Grzech Fatmagul” odniósł w Turcji ogromny sukces i stał się przełomowym dla tureckiego społeczeństwa. Dzięki przedstawionym w nim temacie, kobiety w Turcji zaczęły uświadamiać sobie, że nie muszą godzić się na molestowanie i mogą dochodzić swoich praw nawet wbrew zasadom religijnym. Serial „Grzech Fatmagul” w wersji oryginalnej liczy 80 odcinków podzielonych na dwa sezony, w telewizji polskiej serial wyemitowany został w formie 160 odcinków.
Reżyseria: Hilal Saral. Scenariusz: Ece Yörenç, Melek Gençoğlu.

Występują: Fatmagül Ketenci Ilgaz (Beren Saat), Kerim Ilgaz (Engin Akyürek), Mustafa Nalçalı (Fırat Çelik), Erdoğan Yaşaran (Kaan Taşaner), Selim Yaşaran (Engin Öztürk), Vural Namlı (Buğra Gülsoy), Reşat Yaşaran (Musa Uzunlar), Perihan Yaşaran Telci (Deniz Türkali), Münir Telci (Murat Daltaban), Asu Nalçalı (Sevtap Özaltun), Meltem Alagöz Yaşaran (Seda Guven), Meryem "Ebe Nine" Aksoy Pakalın (Sumru Yavrucuk) i inni.


Odcinki serialu "Grzech Fatmagul" są obecnie niedostępne online
Odcinki serialu
"Grzech Fatmagul"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą odcinków serialu
Grzech Fatmagul
Grzech Fatmagul - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Grzech Fatmagul" 
(odcinki online za darmo)