TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Sekrety ojca

Sekrety ojca - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Sekrety ojca" (odcinki online za darmo)
Sekrety ojca (tur. Babam ve Ailesi) - telewizyjny serial obyczajowy produkcji tureckiej (produkowany w 2016 roku). Serial emitowany jest na antenie TVP1 od marca 2017. Fabuła serialu "Sekrety ojca" opowiada historię znanego biznesmena - Kemal Ipekci, który mieszka w Stambule ze swoją ukochaną rodziną – żoną Suzan, synem Mertem i córką Cicek. Jednak Kemal prowadzi podwójne życie i w Adanie mieszka jego druga rodzina – ukochana z czasów młodości Nilgun z bliźniakami Kadirem i Hasret. Pewnego dnia podwójne życie Kemala niespodziewanie wychodzi na jaw. Sensacyjna wiadomość stawia w trudnej sytuacji wielu ludzi. Kemal musi nie tylko dokonać wyboru, musi także walczyć o szczęście wszystkich swoich dzieci...
Oryginalnie serial "Sekrety ojca" składa się z 13 odcinków po 120 minut każdy, w telewizji polskiej serial zostanie wyemitowany w odcinkach 45 minutowych, zatem będzie miał większą liczbę odcinków (około 34). Serial jest emitowany od poniedziałku do piatku o godzinie 14:00 w TVP1.
Reżyseria: Nihat Durak.
Występują: Ayça Bingöl, Bülent İnal, Ceyda Düvenci, Sercan Badur, Erdem Akakçe, Caner Şahin, Eva Dedova, Sera Kutlubey, Can Albayrak, Doğa Zeynep Doğuşlu, Sezin Bozacı, Ecem Simge Yurdatapan, İlker Özer, Kubilay Karslıoğlu, Tuna Kırlı, Taygun Sungar i inni.


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą odcinków serialu
Sekrety ojca
Sekrety ojca - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Sekrety ojca" (odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać serial
Sekrety ojca
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie