TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Mam talent

Mam talent - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "Mam talent" (odcinki online za darmo)
Mam talent - program rozrywkowy o charakterze konkursu emitowany przez TVN, opierający się na licencji brytyjskiego formatu "Got Talent". Celem programu "Mam talent" jest wyłonienie zwycięzcy spośród osób prezentujących swoje możliwości artystyczne.
Program "Mam talent" znany jest w całej Polsce, choćby dlatego, że uczestnikami w nim są wszyscy, którzy mają chęć pokazać swój talent i spróbować swoich sił w konkursie o główną wygraną. "Mam talent" jest jak już wspomniałem swego rodzaju konkursem dla wszystkich utalentowanych ludzi. W programie "Mam talent" uczestnicy oceniani są zarówno przez widzów jak i trójkę jurorów. Na stronie programu "Mam talent" znajdziemy" wiele informacji na temat samego programu, konkursu, jurorów oraz finalistów.
Prowadzącymi program są Marcin Prokop i Szymon Hołownia, a w jury zasiadają Agnieszka Chylińska (od 1. edycji), Małgorzata Foremniak (od 1. edycji) i Agustin Egurrola (od 6. edycji). Jurorami byli również Robert Kozyra (edycje 4–5) i Kuba Wojewódzki (edycje 1–3).

Odcinki programu
"Mam talent"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!

Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą najnowszych odcinków programu
MAM TALENT
Mam talent - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "Mam talent" (odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać program
MAM TALENT
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie


SEZON 1
SEZON 2

SEZON 3
SEZON 4

SEZON 5
SEZON 6

SEZON 7
SEZON 8

SEZON 9


Bądź na bieżąco i oglądaj
Zachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem