TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Mecenas Lena Barska

Mecenas Lena Barska - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Mecenas Lena Barska" (odcinki online za darmo)
Mecenas Lena Barska - polski telewizyjny serial obyczajowy, prawniczy z 2017 roku (Polsat). Fabuła serialu "Mecenas Lena Barska" opowiada o życiu i pracy tytułowej prawniczki. Lena Barska jest czterdziestoletnią atrakcyjną i pełną pasji kobietą, matką dwojga nastolatków, ale również prawniczką - adwokatem prawa rodzinnego. Serial ukazuje jak prawniczka prowadzi swoją kancelarię oraz sprawy swoich klientów pomagając im walczyć o ich prawa. Często podejmuje się prowadzenia jednych z najtrudniejszych i pełnych dramatów spraw z dziedziny prawa rodzinnego. Jednocześnie główna bohaterka godzi skrupulatną i perfekcyjną pracę zawodową z życiem osobistym spełniając się w roli matki nastoletnich dzieci (syna i córki), które podobnie jak i pozostali członkowie rodziny potrafią urozmaicić jej życie, często dość zabawnymi pomysłami. Pomimo tak różnorodnych światów z którymi Lena ma do czynienia każdego dnia, potrafi zachować pogodę ducha oraz poczucie humoru oraz zdrowy dystans do otaczającego ją świata.
Reżyseria: Aleksander Gawek
Występują: Izabella Bukowska-Chądzyńska (mecenas Lena Barska), Natalia Idzikiewicz, Jakub Dyniewicz, Piotr Wiszniowski, Andrzej Pieńko, Marta Termena i Ludmiła Warzecha i inni

Odcinki serialu
"Mecenas Lena Barska"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą nowych odcinków serialu
Mecenas Lena Barska
Mecenas Lena Barska - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Mecenas Lena Barska" 
(odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać serial
Mecenas Lena Barska
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie