TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Niania w wielkim mieście

Niania w wielkim mieście - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Niania w wielkim mieście" (odcinki online za darmo)
Niania w wielkim mieście - polski telewizyjny serial obyczajowy emitowany od marca 2017 przez telewizję Polsat. Fabuła serialu "Niania w wielkim mieście" opisuje perypetie Dany Mazurek pochodzącej z małego miasteczka w Górach Świętokrzyskich, która niedawno ukończyła studia i chciałaby pracować jako psychoterapeutka w Warszawie. Kiedy jednak jej próby otrzymania wymarzonej posady spełzają na niczym zmuszona jest poszukać innego źródła utrzymania. Wówczas to szczęście się do niej uśmiecha i otrzymuje pracę w agencji niań o nazwie "Nianie na zawołanie". Z czasem okazuje się, że ma wyjątkowy talent pedagogiczny i jako opiekunka może wykorzystać swoją wiedzę z psychologii. Pewnego wieczoru Dana wybiera się na koncert, gdzie poznaje psychologa dziecięcego Jacka Siłakiewicza z którym spędza noc. Wkrótce jednak okazuje się, że Jacek jest od lat związany z szefową Dany - Moniką Rychter...
Scenariusz: Agnieszka Krakowiak-Kondracka.
Reżyseria: Michał Kwieciński, Anna Jadowska, Łukasz Wiśniewski i Łukasz Ostalski.
Występują: Magdalena Lamparska (Dana Mazurek), Przemysław Sadowski (Jacek Siłakiewicz), Kamilla Baar-Kochańska (Monika Rychter), Stefan Pawłowski (Kuba), Mateusz Rzeźniczak (Mariusz), Dorota Chotecka (Katarzyna Mazurek), Aleksandra Grzelak (Ewa), Dagmara Bąk (Lilka), Katarzyna Cynke (Celina), Marta Chyczewska (Anita), Jowita Budnik (Anita), Anna Dereszowska (Joanna Popławska), Maksymilian Dobrowolski (Janek), Antonina Litwiniak (Leszczyna), Joanna Zalewska (Paula) i inni.


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą najnowszych odcinków serialu
Niania w wielkim mieście
Niania w wielkim mieście - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Niania w wielkim mieście"
(odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać serial
Niania w wielkim mieście
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie