TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Marzę o Tobie

Marzę o Tobie - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Marzę o Tobie" (odcinki online za darmo)
Marzę o Tobie - (oryg. Meleklerin Aski) turecki serial obyczajowo-komediowy. Na antenie TVP2 pojawił się w 2018 roku. Akcja serialu "Marzę o Tobie" rozpoczyna się w pewien deszczowy dzień, kiedy to para staruszków pod drzwiami domu spokojnej starości, przypadkowo odnajduje porzucone niemowlę i postanawia się nim zaopiekować. Chłopiec otrzymuje imię Yagmur, co oznacza "deszcz". Dzięki dziecku małżeństwo odnajduje radość życia. Yagmur dorasta otoczony wielką miłością i szczęściem. Jako 23-letni, młody mężczyzna opiekuje się rodzicami i nadal mieszka w domu spokojnej starości, gdzie poznaje pewną dziewczynę - Melek, która wywróci jego życie do góry nogami.
W Turcji serial "Marzę o Tobie" składa się z 11 dwugodzinnych odcinków, natomiast w Telewizji Polskiej serial zostanie wyemitowany w odcinkach po około 48 minut.
Występują: Gülpera Özdemira (Melek Saymaz), Berkaya Hardala (Yagmur Duru), Oya Basar (Rukiye Inançli), Didem Balçın (Melike Çekilmez), Toygan Avanoğlu (Necmettin Çekilmez), Serkan Kuru (Teoman Acar), Alihan Aracı (Sercan Alagöz)


Odcinki serialu
"Marzę o Tobie"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą odcinków serialu
Marzę o Tobie
Marzę o Tobie - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Marzę o Tobie" 
(odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać serial
Marzę o Tobie
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie