TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie – polski poranny magazyn (morning show) emitowany w TVP2 i TVP Polonia. Program ma charakter poradnika i w każdym odcinku poruszane są inne sprawy z życia codziennego, które omawiane są przez zaproszonych gości i specjalistów z najróżniejszych dziedzin. Oprócz porad z określonego dla odcinka tematu, znajdziemy też porady i przepisy na najróżniejsze kuchenne specjały. W programie "Pytanie na śniadanie" występują również na żywo zaproszone gwiazdy. Program emitowany jest od poniedziałku do soboty między 8:00 a 11:00 (od 2 września 2002 roku).
Program prowadzą (w parach): Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Anna Popek i Michał Olszański, Monika Zamachowska i Łukasz Nowicki, Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny. Reporterzy programu: Katarzyna Burzyńska, Mateusz Szymkowiak, Tomasz Tylicki.

NACIŚNIJ PLAY, ABY OTWORZYĆ
STRONĘ PROGRAMU
"PYTANIE NA ŚNIADANIE"
po kliknięciu, strona
otworzy się w nowym oknie
Pytanie na śniadanie

Strona internetowa programu "Pytanie na śniadanie" zawiera kilka osobnych cykli, które prezentowane są w trakcie emisji w określonych porach i dniach, a są to: 
Program "Pytanie na śniadanie" zawiera również porady dotyczące kuchni, oraz przepisy na najróżniejsze specjały, można je również znaleźć na stronie internetowej pod zakładką:
Zachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem