TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Ładowanie...

Liga Mistrzów 2016/17

Liga Mistrzów 2016/17 - program poświęcony rozgrywkom Pucharu Mistrzów w Piłce Nożnej w sezonie 2016/2017.Naciśnij play, aby otworzyć stronę z listą programów i transmisji meczy (transmitowane mecze na żywo online za darmo)
Liga Mistrzów - (ang. UEFA Champions League) międzynarodowe, europejskie, klubowe rozgrywki piłkarskie, utworzone z inicjatywy UEFA w 1992, jako kontynuacja Pucharu Europy Mistrzów Krajowych (zwanego też Pucharem Europy lub Pucharem Mistrzów) i regularnie prowadzone przez tę organizację od sezonu 1992/1993 w ramach europejskich pucharów. Przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych oraz rozgrywane na europejskich stadionach. Są to najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie (jak podaje Wikipedia)Do rozgrywek Ligi Mistrzów w sezonie 2016/17 zakwalifikował się Polski klub sportowy Legia Warszawa.
Na stronie znajdziemy komentarze i powtórki z meczy jakie zostaną rozegrane w ramach Ligi Mistrzów 2016/17, jak również transmisje meczy na żywo online (wybrane mecze).

Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą najnowszych informacji o
LIGA MISTRZÓW 2016/17
Liga Mistrzów 2016/17 - program poświęcony rozgrywkom Pucharu Mistrzów w Piłce Nożnej w sezonie 2016/2017.
Naciśnij play, aby otworzyć stronę z listą odcinków programu (transmitowane mecze na żywo online za darmo)


Kliknij poniżej, aby oglądać transmisję meczu
mecz na żywo online za darmo
mecz będzie transmitowany o 20:25

Transmisja meczu Legia Warszawa - Real Madryt na żywo online za darmo. Naciśnij play, aby otworzyć stronę z transmisją meczu Legia Warszawa - Real Madryt (transmisja na żywo online za darmo rozpocznie się o 20:40).
Mecz 3 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Piłki Nożnej w sezonie 2016/2017

Zachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem