TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Jak oglądać

Jak oglądać polską telewizję przez internet (za darmo i legalnie)?
...polską telewizję przez internet?
Jak to zrobić, żeby oglądać seriale i programy na komputerze? Jak oglądać legalnie polską telewizję będąc za granicą? 
Czy to jest w ogóle możliwe, oglądać legalnie i za darmo?

Jest to możliwe, jak można zauważyć to na naszej stronie TeleTivi.pl - Telewizja Internetowa. Znajdziesz u nas seriale, programy dostępne online legalnie i za darmo, ba są nawet stacje telewizyjne i radiowe nadające na żywo przez internet. Choć to już autorzy zamieszczonych treści odpowiadają za jakość i stabilność nadawanych treści (streamingu). Ponieważ materiały do których odnoszą się linki na naszej stronie, należą do serwisów internetowych odpowiednich stacji telewizyjnych.
Podobnie ma się sprawa z opłatami - korzystanie ze strony TeleTivi.pl jest bezpłatne. Istnieje jednak możliwość, że na stronach docelowych (serwisów stacji telewizyjnych) może być konieczność uiszczenia takowej opłaty, nawet dla osób oglądających z kraju (są programy i seriale dostępne jedynie po zalogowaniu się i uiszczeniu opłaty), choć oglądanie większości materiałów z Polski jest bezpłatne na każdym z legalnych serwisów Polskich Stacji Telewizyjnych.

Dla Polaków za granicą istnieje kilka możliwości legalnego oglądania polskiej telewizji przez internet. W zależności od serwisu z jakiego skorzystają będą mieć możliwość oglądania filmów, seriali i programów określonych stacji telewizyjnych. W jednym będzie konieczne zalogowanie się, w innym wykupienie pakietu, a w jeszcze innym wystarczy się zalogować i za kilkanaście złotych miesięcznie z całego świata można oglądać darmowe seriale i programy. To z pewnością stosunkowo niewielki koszt tego, aby poczuć się bliżej kraju i być na bieżąco z informacjami z kraju, jak również z tym co oglądają obecnie Polacy.Poniżej przykłady dla konkretnych serwisów stacji telewizyjnych wraz z listą podstawowych kanałów dostępnych na danym serwisie internetowym:


  • TVP.pl 

(TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVP Polonia, TVP Sport, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Rozrywka, TVP HD)
Materiały z serwisu VOD.TVP.pl można oglądać w znacznej większości za darmo na terenie Polski, jak również z zza granicy (oprócz terenu obu Ameryk), nie jest konieczne zakładanie konta na tym serwisie (choć korzystając z konta może być łatwiej przeglądać treści z tegoż serwisu). Część materiałów (odcinki, seriale, filmy, programy) jest na serwisie VOD.TVP.pl płatna i wymaga uiszczenia opłaty pozwalającej na oglądanie tych materiałów, jednakże serwis ten posiada bardzo obszerną bibliotekę materiałów bezpłatnych. Na serwisie vod.tvp.pl znajdują się również materiały które objęte są ograniczeniami praw autorskich i dlatego też nie są dostępne poza granicami Polski. Więcej informacji na temat Opłat i ograniczeń licencyjnych znajdziesz na stronie: Cennik - VOD.TVP.pl
(należy zaznaczyć, że serwis vod.tvp.pl nie oferuje możliwości oglądania kanałów telewizji na żywo - dostępny jest jedynie kanał TVP.info oraz stacje lokalne).


  • ipla.tv

(Polsat Play, Polsat News, Polsat Cafe, Polsat News 2, Polsat Sport, Polsat Sport News, Eurosport, SuperStacja, Republika, AXN, AXN Spin, AXN White, AXN Black, Filmbox, Filmbox Family, Sundance Channel, History, Discovery, iTV, ) 
Wiele materiałów z serwisu ipla.tv jest dostępne za darmo na całym świecie. Choć serwis ten posiada również odpłatne materiały, jak również transmisje  kanałów na żywo. Aby oglądać odpłatne treści należy również zalogować się na serwisie oraz oczywiście uiścić opłatę wymaganą przez serwis ipla.tv. Dla osób za granicą dostępny jest również pakiet ipla World, który pozwala na oglądanie wybranych materiałów. Szczegółowe informacje na stronie: Pakiet ipla World - opis.

Uwaga!
Materiały z serwisu ipla.tv
nie wyświetlają się na urządzeniach mobilnych


  • player.pl

(TVN, TVN 24, TVN Style, TVN Turbo, TVN 7, TVN Meteo, TTV, religia.tv, Filmbox Live, AXN Now, TVN Fabuła, AXN Player, VIVA)
Serwis player.pl dla Polaków mieszkających za granicą proponuje korzystanie z serwisu itvn.pl, gdzie podane są informacje w jaki sposób można oglądać ich materiały za granicami kraju. Niestety wymaga to skorzystania z określonych dla danego kraju dystrybutorów platform cyfrowych lub sieci kablowych. Wiecej informacji wraz z pełną listą dystrybutorów znajdziesz na stronie: iTVN.pl - Jak odbierać.

Uwaga!
Część materiałów z serwisu player.pl
nie wyświetla się na urządzeniach mobilnychWymagane wtyczki 

Aby oglądać na komputerze (podobnie jak i na telefonach, czy tabletach) w zależności od używanej przeglądarki konieczne mogą być również wtyczki takie jak Silverlight, czy Adobe Flash Player. Właścicielom telefonów i tabletów polecam poszukać przeglądarki obsługującej Flash.Życzymy miłego oglądania !