TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony – rozrywkowy program telewizyjny (TVP1). W programie występuje grupa rolników-singli, którzy poprzez udział w programie chcieliby znaleźć towarzyszkę życia. W odcinku zerowym przedstawiane są sylwetki ośmiu kandydatów, a zainteresowane panie proszone są o przysłanie listów do wybranego rolnika, co ma na celu wyłonienie pięciu kandydatów, którzy wezmą udział w dalszych odcinkach. W kolejnych etapach programu piątka rolników, na podstawie otrzymanych listów (zgłoszeń) wybiera kilka kandydatek, z którymi umawia się na spotkanie. Wybrana grupa pań zapraszana jest do wizyty w gospodarstwie wybranego rolnika, gdzie dokonywany jest ostateczny wybór. Rolnicy u boku swoich wybranek odwiedzają też rodziny i odbywają romantyczną podróż.
Program "Rolnik szuka żony" jest polską wersją formatu telewizyjnego "Farmer Wants A Wife" (FremantleMedia) i pierwsza edycja odbyła się jesienią 2014 roku, program z powodu dużej oglądalności doczekał się drugiej edycji w 2015 roku, trzeciej edycji w 2016 roku, a w roku 2017 rozpoczęła się 4 edycja programu (4 sezon).
Premierowe odcinki programu "Rolnik szuka żony" emitowane są w niedzielę o godzinie 21:25 w TVP1.
Program prowadzi: Marta Manowska.

Odcinki 4 serii programu
"Rolnik szuka żony"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą najnowszych odcinków programu
Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "Rolnik szuka żony" (odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać program
Rolnik szuka żony
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie

SEZON 4
Wizytówki
ODCINEK 1Strona internetowa programu "Rolnik szuka żony"
zawiera dodatkowe materiały wideo i zdjęć:
Zachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem