TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Warsaw Shore

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy" (odcinki online za darmo)
Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy - program typu reality show produkowany i emitowany przez MTV Polska (oparty na programie „Ekipa z New Jersey”). Premiera programu odbyła się 10 listopada 2013 roku i dziś emitowany jest również w Danii, Szwecji, Niemczech, Szwajcarii, Finlandii, Belgii, Holandii, Norwegii, pewnych rejonach Flandrii oraz Rosji. Program „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” zapewnił stacji MTV Polska największą oglądalność od czasu powstania. Jak informuje nas MTV, program „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” jest programem przeznaczonym dla widzów pełnoletnich i zawiera treści, które mogą urazić nawet dorosłych.
Uczestnicy programu „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”: Alan Kwieciński (sezon 2-4), Alicja Herodzińska (sezon 2), Anna „Mała” Aleksandrzak (sezon 1-5), Anna „Duża” Ryśnik (sezon 1-5), Damian Zduńczyk (sezon 3-5), Eliza Wesołowska (sezon 1-2), Ewelina Kubiak (sezon 1-3), Klaudia Stec (sezon 3-5), Jakub „Ptyś” Henke (sezon 2,4-5), Magda Pyznar (sezon 3-5), Malwina Pycka (sezon 2), Mariusz „Śmietana” Śmietanowski (sezon 1), Paweł Cattaneo (sezon 1-3), Paweł „Trybson” Trybała (sezon 1-2), Wojciech Gola (sezon 1-5). 

UWAGA PROGRAM DLA WIDZÓW PEŁNOLETNICH!
MUSISZ MIEĆ UKOŃCZONE 18 LAT, ABY OGLĄDAĆ TEN PROGRAM!
Redakcja strony TeleTivi.pl zaznacza, iż zamieszczamy tylko linki do tego programu i nie ponosimy odpowiedzialności za treści w nich zawarte.

Wszystkie odcinki programu
"Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą najnowszych odcinków programu
Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy
Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy" (odcinki online za darmo)
po kliknięciu, strona z odcinkami programu
otworzy się w nowym oknieZachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem