TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Moda na sukces

Moda na sukces - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Moda na sukces" (odcinki online za darmo)
Moda na sukces - amerykański serial obyczajowy, opera mydlana (ang. The Bold and the Beautiful, w dosłownym tłumaczeniu - Śmiali i piękni) emitowana od 1987 roku, w Polsce serial pojawił się w 1994 roku i początkowo emitowany był przez stację TVP, obecnie jest nadawany przez stację Nowa TV. Przez wzgląd na wielowątkowość serialu "Moda na sukces trudno jest w skrócie opisać fabułę serialu. Jednak jak możemy przeczytać na serwisie Filmweb.pl, fabuła serialu "Moda na sukces" w skrócie opisuje: "...perypetie dwóch rodzin z Los Angeles: Forresterów i Spectra. Obydwie prowadzą domy mody, jednak różnią się one prestiżem i ilością dochodów. Firmy rywalizują ze sobą a właściciele się nie znoszą. Pomiędzy bohaterami serialu dochodzi do licznych romansów, rozstań, kłótni, skandali." Mówi się, że serial jest zapisany w Księdze rekordów Guinnessa ponieważ jest najdłużej emitowanym serialem na świecie, co nie jest prawdą. Serial "Moda na sukces został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa ponieważ został wyemitowany w prawie 100 krajach.
Wbrew ogólnie przyjętym poglądom serial "Moda na sukces" nie jest najdłużej emitowanym serialem na świecie, ponieważ tytuł ten wciąż przysługuje serialowi "Guiding Light" (nadawany od 1937 roku w radiu, a od 1952 roku do 2009 roku w telewizji - łącznie 18262 odcinki).
Występują: John McCook (Eric Forrester), Katherine Kelly Lang (Brooke Logan), Don Diamont (Bill Spencer Jr.), Heather Tom (Katie Logan Spencer), Jacqueline MacInnes Wood (Steffy Forrester), Scott Clifton (Liam Spencer), Adam Gregory (Thomas Forrester), Linsey Godfrey (Caroline Spencer Forrster), Jennifer Gareis (Donna Logan), Kimberly Matula (Hope Logan), Alley Mills (Pamela Douglas), Jacob Young (Rick Forrester), Aaron D. Spears (Justin Barber), Krystolyn Lloyd (Dayzee Leigh Forrester), Texas Battle (Marcus Forrester), Lesli Kay (Felicia Forrester), Tracy Melchior (Kristen Forrester Dominguez), Paulo Benedeti (Antonio Dominguez), Susan Flannery (Stephanie Douglas Forrester), Terry Pheto (Dr Malaika Maponya), Joanna Johnson (Karen Spencer), Crystal Chappell (Danielle), Karla Mosley (Maya Avant), Lelani Lloreta Zackary (Leilani), Lawrence Saint-Victor (Carter Walton), Luca Calvani (Ojciec Fontana), Jacqueline Hahn (Dr Caspary) i inni...

Wszystkie odcinki serialu
"Moda na sukces"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą najnowszych odcinków serialu
MODA NA SUKCESS
Moda na sukces - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Moda na sukces"
(odcinki online za darmo)