TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Wiadomości z drugiej ręki

Wiadomości z drugiej ręki - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Wiadomości z drugiej ręki" (odcinki online za darmo)
Wiadomości z drugiej ręki - polski serial komediowy, który pierwszą emisję miał w 2011 roku (TVP2). Serial "Wiadomości z drugiej ręki" jest wzorowany na argentyńskim serialu "Pan i Pani Pells". Fabuła serialu opowiada o życiu znanych prezenterów pewnej prywatnej stacji PL24. Marcin Wilk i Agata Rusek oficjalnie są małżeństwem, ale w życiu prywatnym Marcin tak na prawdę kocha syna swojego szefa i to z nim jest tak na prawdę w związku. Jednak pewnego razu Marcin w wyniku wypadku zapada w śpiączkę i wówczas właściciel i szef stacji Adam Kromer starając się zatuszować sprawę wypadku zatrudnia na miejsce Marcina jego sobowtóra - bezrobotnego aktora Piotra Wilczynskiego.
Scenariusz: Wojciech Lepianka
Reżyseria: Robert Wichrowski
Występują: Wojciech Mecwaldowski (Marcin Wilk / Piotr Wilczyński), Magdalena Łaska (Agata Rusek), Marek Barbasiewicz (Adam Kromer), Maja Hirsch (Magda), Marcin Kwaśny (Daniel Waśko), Ada Fijał (Ewa), Jerzy Braszka (Karol), Piotr Borowski (Łukasz), Aleksandra Bednarz (Lilka), Waldemar Błaszczyk (Tomasz), Maria Pakulnis (Krystyna), Michał Sitarski (Jacek), Dorota Zięciowska (bufetowa), Dominika Łakomska (Dorota), Anna Oberc (Maria Puławska), Mariusz Zaniewski (Burczuk), Ksawery Szlenkier (Andrzej, brat Magdy) i inni.


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą odcinków serialu
Wiadomości z drugiej ręki
Wiadomości z drugiej ręki - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Wiadomości z drugiej ręki" (odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać serial
Wiadomości z drugiej ręki
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie