TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Azja Express

Azja Express - oglądaj online odcinki programu "Azja express" za darmo
Azja Express - program rozrywkowy, produkowany przez TVN na podstawie programu Pekin Express. Zgodnie z zasadami programu "Azja Express" - bierze w nim udział 8 par, w skład których wchodzą znani aktorzy, prezenterzy i inne gwiazdy polskiego show-biznesu wraz ze swoimi przyjaciółmi. Uczestnicy wyruszają w podróż po czterech państwach Azji. Każdego dnia muszą przebyć określony odcinek, mając w kieszeni dolara. Para która pierwsza dotrze do mety danego odcinka dostaje immunitet i jest zwolniona z kolejnego etapu, natomiast w co drugim odcinku para która dotrze jako ostatnia zostaje wyeliminowana. Program "Azja Express" prowadzi Agnieszka Woźniak-Starak.
Uczestnicy (sezon 1): Michał Żurawski i Ludwik Borkowski, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, Izabella Miko i Leszek Stanek, Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, Renata Kaczoruk i Weronika Budziło, Hanna Lis i Łukasz Jemioł, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Przemysław Saleta i Dariusz Kuźniak.
Uczestnicy (sezon 2): Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, Michał Piróg i Piotr Czaykowski, Stanisław Karpiel-Bułecka i Marta Wierzbicka, Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Zuzanna Bijoch i Julia Bijoch, Dorota Gardias i Katarzyna Domeracka, Oliwia Cabaj[a] i Szymon Chyc-Magdzin, Tymon Tymański i Lucas Heller.


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą nowych odcinków programu
Azja Express
Azja Express - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "Azja Express" (odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać program
Azja Express
po kliknięciu, wybrany odcinek
otworzy się w nowym oknieObejrzyj też
Azja Express - domówka -
lub
dodatkowe nagrania odcinków
Azja Express - więcej -

Kontynuacja programu jest pod nazwą
Ameryka Express