TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

The Voice of Poland

The Voice of Poland - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami 7 edycji programu "The Voice of Poland" (odcinki online za darmo)
The Voice of Poland - polski program telewizyjny, talent show emitowany przez TVP2 i swoją premierę miał w 2011 roku. Program "The Voice of Poland" jest adaptacją programu "The Voice". Celem programu jest odkrycie talentów wokalnych z warunkiem ukończenia przez uczestników 15 lat. Nagrodę główną stanowi propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska oraz tytuł "Najlepszego głosu w Polsce", a od trzeciej edycji zwycięzca otrzymuje również nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych. Program od pierwszej edycji jest emitowany w sobotę o 20:05. Powtórki emitowane są w niedzielę o godzinie 16:15.
Trenerami 7 edycji programu "The Voice of Poland" są: Maria Sadowska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Baron i Tomson.

Odcinki 7 edycji programu
"The Voice of Poland"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!

Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą najnowszych odcinków programu
The Voice of Poland
The Voice of Poland - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "The Voice of Poland" (odcinki online za darmo)


zawiera dodatkowe zdjęcia, materiały wideo i informacje,
oraz zakładka - "Zostań trenerem"Zachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem