TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

El Principe - dzielnica zła

El Principe - dzielnica zła - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "El Principe" (odcinki online za darmo)
El Principe - dzielnica zła - telewizyjny serial kryminalno - obyczajowy (thriller) produkcji hiszpańskiej. Akcja serialu "El Principe - dzielnica zła" ma miejsce w najbardziej niebezpiecznej dzielnicy Ceuty (El Principe), której mieszkańcy są głównie pochodzenia arabskiego. Serial "El Principe - dzielnica zła" rozpoczyna się od tego, że Javier Morey zostaje oddelegowany przez Krajową Centralę Wywiadowczą (CNI - Centro Nacional de Información) na stanowisko komendanta posterunku policji w dzielnicy El Príncipe. Jego zadaniem jest rozpracowanie swoich podwładnych, podejrzewanych o współdziałanie ze światkiem przestępczym. dotychczasowy komendant Fran - człowiek, który nie waha się przed stosowaniem nietypowych metod - zostaje zastępcą Javiera. Morey w dniu przyjazdu poznaje Fatimę, która jest nauczycielką z miejscowego ośrodka dla młodzieży, w której to zakochuje się z wzajemnością. Fatima poszukuje swojego brata Abdu, który zaginął kilka tygodni wcześniej. Jednak jak się okazuje, zaginięcie Abdu może mieć związek z działalnością jego starszego brata Faruka, prowadzącego podejrzane interesy i mającego olbrzymie wpływy w światku przestępczym tej niebezpiecznej dzielnicy. Faruk staje na przeszkodzie związku Fatimy i Javiera...
Występują: Hiba Abouk (Fátima), Álex González (Javier Morey), José Coronado (Fran), Rubén Cortada (Faruq), Juanma Lara (Quílez), Thaïs Blume (Mati), Mercè Montalà (Aisha), Tomás Calleja (Hassan) i inni.


Odcinki serialu
"El Principe"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą odcinków serialu
El Principe
El Principe - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "El Principe" 
(odcinki online za darmo)