TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Zraniona miłość

Zraniona miłość - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Zraniona miłość" (odcinki online za darmo)
Zraniona miłość - (tur. Vatanım Sensin) telewizyjny serial obyczajowo-kostiumowy produkcji tureckiej, którego premiera odbyła się w 2016 roku. Telewizja Polska po raz pierwszy wyemitowała ten serial 4 maja 2017 roku (TVP1). Fabuła serialu "Zraniona miłość" opowiada o wydarzeniach w Izmirze w 1918 roku podczas I wojny światowej. Główny bohater Cavdet jest majorem armii osmańskiej i wraca do domu w Salonikach po zwycięstwie z grecką armią. Kiedy przybywa na miejsce jest witany przez przyjaciela Tevfika, żonę, matkę i dzieci, jednak następnego dnia jest natychmiastowo wzywany na front. Dowiaduje się, że armia grecka wkrótce dotrze do Salonik...
Serial "Zraniona miłość" obecnie składa się 31 odcinków (oryginalnie w wersji tureckiej), telewizja polska wyemituje serial w odcinkach 45 minutowych przez co będzie to 90 odcinków. Serial nadal jest w trakcie produkcji.
Reżyseria: Durul Taylan, Yağmur Taylan
Występują: Halit Ergenç (Cevdet), Bergüzar Gökçe Korel (Azize), Onur Saylak (Tevfik), Şebnem Hassanisoughi (Eftelya), Celile Toyon (Hasibe), Miray Daner (Hilal), Pınar Deniz (Yıldız), Kubilay Aka (Ali Kemal), Mert Denizmen (Yinon), Aslı Omağ (Marika), Hakan Salınmış (Eşref), Yasemin Szawlowski (Eleni), Boran Kuzum (Leon), Baki Davrak (Vasili), Senan Kara (Veronica), Emre Şen (Hacimihalis), Ahmet Tansu Taşanlar (Hasan) i inni.

Serial obecnie jest niedostępny online