TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Agentka o stu twarzach

Agentka o stu twarzach - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Agentka o stu twarzach" (serial "Alias" odcinki online za darmo)
Agentka o stu twarzach - (oryginalnie "Alias") amerykański serial telewizyjny (dramat, obyczaj, science-fiction, szpiegowski) emitowany od 2001 roku. Fabuła serialu "Agentka o stu twarzach" opowiada o losach młodej agentki Sydney Bristow, która podróżuje po całym świecie walcząc z największymi złoczyńcami, w każdym odcinku podaje się za inną osobę i za każdym razem jest inaczej przebrana i ucharakteryzowana. Szefem agentki Bristow jest Jack, który jak się okazuje jest również jej ojcem, który opuścił ją w dzieciństwie, co komplikuje ich współpracę. Serial oprócz historii szpiegowskich ukazuje jak skomplikowane potrafią być relacje rodzinne. Serial "Agentka o stu twarzach" składa się ze 105 odcinków trwających po około 42 minuty. Odcinki serialu "Agentka o stu twarzach" dostępne są przez 14 dni od daty premiery.
Występują: Jennifer Garner (Sydney Bristow), Michael Vartan (Michael Vaughn), Victor Garber (Jack Bristow), Ron Rifkin (Arvin Sloane), Carl Lumbly (Marcus Dixon), Kevin Weisman (Marshall Flinkman), Bradley Cooper (Will Tippin), Merrin Dungey (Francie Calfo / Allison Doren), Greg Grunberg (Eric Weiss), Lena Olin (Irina Derevko), David Anders (Julian Sark), Melissa George (Lauren Reed), Mía Maestro (Nadia Santos), Rachel Nichols (Rachel Gibson), Élodie Bouchez (Renée Rienne), Balthazar Getty (Thomas Grace), Amy Acker (Kelly Peyton), Gina Torres (Anna Espinosa) i inni.

Serial "Agentka o stu twarzach"
jest obecnie niedostępny online