TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Taniec z gwiazdami

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (odcinki online za darmo)
Taniec z gwiazdami - (ang. "Dancing with the Stars") program rozrywkowy początkowo (w latach 2005 do 2011) emitowany przez TVN, a od 2014 roku przez telewizję Polsat. Pełna nazwa obecnego wydania tego programu to: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Program jest realizowany na podstawie formatu Dancing with the Stars (licencja BBC Worldwide).
W programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" biorą udział pary złożone z gwiazdy oraz zawodowego tancerza towarzyskiego, które w każdym odcinku prezentują przygotowany taniec, oceniany przez półprofesjonalną komisję jurorską, w skali ocen od 1 do 10. Oprócz punktów przyznanych przez sędziów, o końcowej klasyfikacji decydują telewidzowie poprzez głosowanie telefonicznie oraz SMS-owe. Najlepiej oceniona w rankingu jurorów lub telewidzów para otrzymuje maksymalną liczbę punktów (np. przy udziale 10 par jest to 10 punktów), kolejna para otrzymuje jeden punkt mniej itd., a para znajdująca się na ostatnim miejscu rankingu otrzymuje 1 punkt. O ostatecznym wyniku odcinka decyduje suma otrzymanych punktów z obu rankingów, a para z najmniejszą ilością punktów odpada z programu.
W siódmej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" z 2017 roku udział wzięli, spis gwiazd według numeru pary i w nawiasie mistrz tańca konkretnej pary: Natalia Szroeder (Jan Kliment), Robert Koszucki (Hanna Żudziewicz), Dominika Gwit (Żora Koroliow), Michał Malinowski (Agnieszka Kaczorowska), Paulina Chylewska (Jacek Jeschke), Mariusz Kałamaga (Walerija Żurawlewa), Iwona Cichosz (Stefano Terrazzino), Tomasz Zimoch (Paulina Biernat), Katarzyna Sawczuk (Wojciech Jeschke), Marcin Korcz (Wiktoria Omyła), Monika Mariotti (Rafał Maserak)
Jurorzy: Iwona Szymańska-Pavlović, Beata Tyszkiewicz, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski
Prowadzący: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna (od 5 edycji), Anna Głogowska (edycje 1-4)


Odcinki programu
"Dancing with the Stars.
Taniec z gwiazdami"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą najnowszych odcinków programu
Dancing with the Stars.
Taniec z gwiazdami
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać program
Dancing with the Stars.
Taniec z gwiazdami
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie


dodatkowo na serwisie ipla.pl znajdują się materiały wideo z
treningów i wywiadów