TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

My Little Pony

My Little Pony - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu animowanego "My Little Pony" (odcinki online za darmo)
My Little Pony - serial animowany wyprodukowany przez Hasbro Studios emitowany w TVP ABC (MiniMini+, Polsat JimJam). Fabuła serialu "My Little Pony" opowiada o losach młodego jednorożca - Twilight Sparkle, który lubi uczyć się magii. Ma do tego wyśmienite warunki, ponieważ uczy się pod okiem księżniczki Celestii, która panuje nad całą Equestrią. Młodej adeptce magii w wypełnianiu obowiązków pomaga mały smok Spike. Serial "My Little Pony" uczu dzieci jak ważną jest przyjaźń i dlatego też w bajce, w pewnym momencie przychodzi czas na poznanie najważniejszej magii, czyli magii przyjaźni. W tym celu księżniczka wysyła uczennicę do miasteczka Ponyville, gdzie Twilight musi znaleźć sobie przyjaciół i uczyć się o przyjaźni. Podczas tej wyprawy musi przynajmniej raz w tygodniu napisać raport i opisać w nim, czego się nauczyła. Czasem zdarza się również, że staje do walki z siłami ciemności, m.in. Nightmare Moon, Discordem, Królową Podmieńców Chrysalis, Królem Sombrą, Lordem Tirekiem, wykorzystując do tego oprócz swojej wiedzy, Klejnoty Harmonii oraz magię przyjaźni. Po dłuższym czasie nauki w Ponyville (koniec 3 sezonu), Twilight w wyniku napisania swojego pierwszego zaklęcia przeobraziła się w alikorna i stała się księżniczką. W zamian za pokonanie Lorda Tireka i rozwiązanie zagadki magicznego drzewa, Twilight otrzymała nowy pałac w Ponyville i stała się księżniczką przyjaźni.
Główne postacie:
Rainbow Dash – niebieski pegaz (zajmuje się kontrolą pogody w Ponyville, ma żółwia Tanga i lubi się chwalić).
Rarity – biały jednorożec z granatową grzywą (ma zamiłowanie do tworzenia własnych kreacji i chce zostać słynną projektantką mody).
Fluttershy – żółty pegaz (pomaga zwierzętom, z którymi umie rozmawiać, ma królika Angel i jest nieśmiała).
Pinkie Pie – różowy hiperaktywny kucyk z puchową grzywą (uwielbia babeczki, ma krokodyla i lubi organizować imprezy).
Applejack – pomarańczowy kucyk z kapeluszem (ciężko pracuje na rodzinnej farmie jabłek w Ponyville).

Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą odcinków serialu animowanego
My Little Pony
My Little Pony - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu animowanego "My Little Pony" (odcinki online za darmo)