TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Burza uczuć

Burza uczuć - serial obyczajowy, odcinki online za darmo. Naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu lub wybierz poniżej odpowiedni odcinek serialu - Burza uczuć
Burza uczuć - niemiecki obyczajowy serial telewizyjny  (niem. Sturm der Liebe). Fabuła serialu „Burza uczuć” koncentruje się głównie na członkach rodziny Saalfeld, właścicielu hotelu Fürstenhof i jego pracowników. Serial ten opowiada o prawdziwym życiu i o jedynej niepowtarzalnej miłości, która czeka na bohaterów serialu w hotelu. Serial „Burza uczuć” porusza też takie kwestie jak to, że prawdziwa miłość zawsze zwycięży i pokona wszelkie trudności jakie staną jej na drodze i dlatego nigdy nie należy się poddawać. 
Serial „Burza uczuć” posiada ponad 2000 odcinków i jest nadal produkowany (emitowany na kanale Das Erste), ale na stronie player.pl dostępnych jest jak dotychczas tylko pierwsze 78 odcinków. Serial był emitowany w takich krajach, jak: Austria, Belgia, Bułgaria, Estonia, Finlandia, Francja, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Włochy.

Serial obecnie jest niedostępny online