TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie - naciśnij play, aby otworzyć stronę z materiałami wideo programu (odcinki online za darmo)
Pytanie na śniadanie – polski poranny magazyn (morning show) emitowany w TVP2 i TVP Polonia. Program ma charakter poradnika i w każdym odcinku poruszane są inne sprawy z życia codziennego, które omawiane są przez zaproszonych gości i specjalistów z najróżniejszych dziedzin. Oprócz porad z określonego dla odcinka tematu, znajdziemy też porady i przepisy na najróżniejsze kuchenne specjały. W programie "Pytanie na śniadanie" występują również na żywo zaproszone gwiazdy. Program emitowany jest od poniedziałku do soboty między 8:00 a 11:00 (od 2 września 2002 roku).
Program prowadzą (w parach): Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Anna Popek i Michał Olszański, Monika Zamachowska i Łukasz Nowicki, Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny. Reporterzy programu: Katarzyna Burzyńska, Mateusz Szymkowiak, Tomasz Tylicki.


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą najnowszych materiałów wideo programu
Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie - naciśnij play, aby otworzyć stronę z materiałami wideo programu (odcinki online za darmo)


Strona internetowa programu "Pytanie na śniadanie" zawiera kilka osobnych cykli, które prezentowane są w trakcie emisji w określonych porach i dniach, a są to:

Program "Pytanie na śniadanie" zawiera również porady dotyczące kuchni, oraz przepisy na najróżniejsze specjały, można je również znaleźć na stronie internetowej pod zakładką:
KUCHNIA