TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Telewizja Republika

Telewizja Republika - naciśnij play, aby otworzyć stronę z transmisją na żywo online za darmo
Telewizja Republika - polska stacja telewizyjna, która od początku swego istnienia nadaje w sieci internet na żywo (od 2013 roku). Telewizja Republika to "24-godzinny kanał publicystyczno-informacyjnym nadający siedem dni w tygodniu ze studia w Warszawie", jednakże w 2015 roku koncesja tej stacji została zmieniona z publicystyczno-informacyjnej na uniwersalną. Obecnie na antenie stacji Telewizja Republika, możemy znaleźć takie programy jak: publicystyka na żywo, audycje i magazyny, publicystyka kulturalna oraz filmy dokumentalne i reportaże (o zróżnicowanej tematyce).
Programy jakie emituje stacja to, między innymi: "Dzień dobry Polsko" (prowadzący: Piotr Gociek) i serwis informacyjny "Dzisiaj" (prezenterzy: Łukasz Sobolewski, Bartłomiej Graczak, Piotr Pawelec, Piotr Wąż, Marta Jeżewska), "Chłodnym okiem" (prowadzący: Bronisław Wildstein, Rafał Ziemkiewicz i Tomasz Terlikowski).
Stacja Telewizja Republika posiada kanał na serwisie Youtube


Kliknij play, aby oglądać stację
transmisja na żywo online
Telewizja Republika
transmisja otworzy się w nowym oknie

Telewizja Republika - naciśnij play, aby otworzyć stronę z transmisją na żywo online za darmozawiera dodatkowe materiały i odcinki programów