TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

O stronie


Nasza strona jest poświęcona stacjom, serialom i programom telewizyjnym oraz temu co oferują użytkownikom internetu. Dzięki naszej stronie będziesz mógł obejrzeć telewizję, program lub serial przez internet za darmo mając jednocześnie pewność, że robisz to legalnie. Informacje zawarte na naszej stronie są informacjami zaczerpniętymi ze źródła, czyli ze stron stacji telewizyjnych i to dlatego zapewniamy, że oglądanie telewizji za pośrednictwem naszej strony jest legalne i zgodne z prawem. Zamieszczone linki prowadzą do stron autorskich i nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie z naszej strony.
Strona TeleTivi.pl ma na celu ułatwienie poszukiwania stacji, programów lub seriali telewizyjnych dostępnych przez internet na żywo lub w trybie online, jednocześnie legalnie i za darmo. Wszystkie stacje telewizyjne, programy oraz seriale nadające online lub na żywo zostaną umieszczone na naszych stronach w celach hobbystycznych w ramach propagowania legalnych treści. Mamy nadzieję, że nasza strona ułatwi odnalezienie stacji telewizyjnej, serialu, programu lub informacji jakich szukasz.


Pozdrawiamy i życzymy miłego oglądania. 
Jednocześnie informujemy, że żaden z materiałów do których prowadzą linki na stronie TeleTivi.pl nie należy do właściciela strony, a co za tym idzie ani strona TeleTivi.pl ani jej właściciel nie odpowiadają za treści do których odnoszą się linki.