TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

W sercu miasta

W sercu miasta - serial obecnie niedostępny online
W sercu miasta - telewizyjny serial obyczajowy z 2017 roku (tur. "Bu Şehir Arkandan Gelecek"). Fabuła serialu "W sercu miasta" opisuje losy marynarza Aliego Smith'a, pochodzącego ze Stambułu który prawie całe życie spędził na statku. Na którym znalazł się, ponieważ mając cztery lata był świadkiem śmierci własnej matki, którą zastrzelił jego ojciec i przerażony Ali schował się w portowym kontenerze. Rauf, okrętowy kucharz widząc całe zdarzenie przemycił chłopca na pokład i od tamtej pory wychowywał Aliego jak własne dziecko. Po tragicznych wydarzeniach z przeszłości Ali postanawia nigdy nie wracać do Stambułu, ale pewnego dnia zostaje zmuszony zmierzyć się z demonami przeszłości. Mając 28 lat Ali będąc przystojnym, wykształconym i lubianym przez kolegów z załogi mężczyzną, zostaje nakłoniony przez śmiertelnie chorego Raufa na to, aby zejść na ląd właśnie w Stambule. W mieście poznaje córkę milionera oraz dziedziczkę wielkiej fortuny Derin Mirkenamoglu, która ma wkrótce wyjść za mąż za partnera zawodowego swojego ojca, Yigita...
Serial "W sercu miasta" oryginalnie składa się z 20 odcinków, jednak w na antenie TVP1 zostanie wyemitowany w postaci 60 odcinków (po około 45 min.)
Występują: Kerem Bürsin (Ali Smith), Leyla Lydia Tuğutlu (Derin Mirkelamoğlu), Gürkan Uygun (Şahin Vargı), Osman Alkaş (Rauf), Defne Kayalar (Nesrin), Seda Akman (Belgin Mirkelamoğlu), Burak Tamdoğan (Tekin Görgünoğlu / Mirkelamoğlu), Nilperi Şahinkaya (Aslı), Ali Yörenç (Yiğit Bursalı), Emir Özyakisir (młody Ali Smith) i inni.

Serial obecnie niedostępny online

Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą odcinków serialu
W sercu miasta
W sercu miasta - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "W sercu miasta" 
(odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać serial
W sercu miasta
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie