TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Nadzieja i miłość

Nadzieja i miłość - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Nadzieja i miłość" (odcinki online za darmo)
Nadzieja i miłość - (tr. Benim Hala Umudum Var) telewizyjny serial obyczajowy z 2013 roku, w Polsce premiera serialu odbyła się 1 września 2017 roku na kanale TVP2. Fabuła serialu "Nadzieja na miłość" opowiada historię miłosną 23-letniej kobiety Umut Özden, mieszkającej razem z matką, ojczymem i przyrodnim rodzeństwem w ubogiej dzielnicy Stambułu. Los uśmiechął się do niej i otrzymuje szansę od jednej z klientek salonu fryzjerskiego w którym pracuje, ma zastąpić jedną z modelek podczas pokazu mody. Na imprezie na której dzieki swojemu szczęściu wystąpiła Umut pojawia się przystojny i bogaty Ozan Korkmaz, który od pierwszego wejrzenia zakochuje się w ubogiej "modelce". Ozan chcąc zbliżyć się do wybranki swojego serca zatrudnia się w tym samym salonie w którym pracuje Umut, dodatkowo również udaje, że mieszka niedaleko, aby wspólnie z nią jeździć do pracy...
Serial "Nadzieja i miłość" w wersji oryginalnej składa się z 33 odcinków (90 min.), natomiast Telewizja Polska wyemituje 66 odcinków po około 45 minut każdy.
Występują: Gizem Karaca (Umut Özden), Şükrü Özyıldız (Ozan Korkmaz), Berk Oktay (Hakan Demirer), Laçin Ceylan (Asude), İpek Elban (Duygu), Buse Arslan (Beril), Savaş Alp Başar (Rüzgar Demirer), Efe Şengün (Mert Türkoğlu), Pınar Göktaş (Melis) i inni.


Serial obecnie jest niedostępny online