TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

W pułapce miłości

W pułapce miłości - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "W pułapce miłości" (odcinki online za darmo)
W pułapce miłości - hiszpański serial oparty na powieści "Burka miłości" Reyes Monforte (hiszp. "Un burka por amor"). Serial "W pułapce miłości" ukazuje jak trudne do zaakceptowania dla Europejki jest, życie w kraju w którym wprowadzono surowe prawa szariatu. Dlatego też pomimo faktu, że został zrealizowany w 2009 roku to nadal wzbudza ogromne emocje wśród widzów.
Fabuła serialu "W pułapce miłości" opowiada historię miłości Marii, młodej, hiszpańskiej kobiety i Rashida - Afgańczyka. Para poznaje się i zakochuje w sobie bez pamięci, biorą szybko ślub. Wkrótce na świat ma przyjść także ich pierwsze dziecko. Gdy jadą do Afganistanu spotkać się z rodziną Rashida, sytuacja się komplikuje. María nie rozumie afgańskiej kultury i jej surowych nakazów. Za wszelką cenę chce wrócić do Hiszpanii, ale okazuje się to bardzo trudne.
Występują: Olivia Molina (María), Rafael Rojas (Rashid), José Sancho (Jaime), Anna Allen (Rosi), Isabel Ampudia (Montse), Hatim Abdelghafour (Safik), Zhour Maamri (Fátima), Naceur Oujri (Mullah), Mariam Raoui (Samira) i inni

Serial obecnie jest niedostępny online