TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Projekt Lady

Projekt Lady - program typu reality show emitowany przez TVN od 2016 roku. Program jest realizowany na podstawie brytyjskiego formatu "Ladette to Lady". W programie "Projekt Lady" bierze udział kilkanaście dziewczyn w wieku 18–29 lat, które reprezentują imprezowy styl życia. Uczestniczki trafiają do pałacu w Radziejowicach, gdzie pod okiem ekspertów oraz mentorek – Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej – uczone są dobrych manier. W programie uczestniczki wspiera Małgorzata Rozenek-Majdan, która ma za zadanie motywować dziewczyny do walki o zwycięstwo. Od drugiego odcinka z programu eliminowana jest co najmniej jedna uczestniczka, która najgorzej rokuje na zmianę oraz najsłabiej radzi sobie z zadaniami. Do finału trafiają trzy uczestniczki, spośród których wybierana jest zwyciężczyni.
Nagrodą w programie jest trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii, opłacone wraz z pobytem, o wartości ok. 70 tys. zł (informacje ze strony programu "Projekt Lady").
Prowadząca: Małgorzata Rozenek-Majdan
Trenerki: Tatiana Mindewicz-Puacz (trener rozwoju osobistego), Irena Kamińska-Radomska (wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu)


Odcinki programu
"Projekt Lady"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą nowych odcinków programu
Projekt Lady
Projekt Lady - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "Projekt Lady" (odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać program
Projekt Lady