TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Lucyfer

Lucyfer - serial obecnie jest niedostępny online
Lucyfer - (ang. Lucifer) amerykański kryminalny serial telewizyjny emitowany od 2016 roku. Fabuła serialu "Lucyfer" opowiada o tym, jak to znudzony i nieszczęśliwy władca piekła, Lucyfer Morningstar przenosi się do Los Angeles, gdzie zostaje właścicielem ekskluzywnego nocnego klubu (Lux). Cieszy się swoja emeryturą, nie stroniąc od ulubionych uciech – wina, kobiet i śpiewu, kiedy to nagle gwiazda muzyki pop zostaje brutalne zamordowana przed jego klubem. Pierwszy raz od miliardów lat zaczyna coś czuć. Sama myśl o tym, że pojawiły się w nim uczucia niepokoi nie tylko Lucyfera, lecz również jego najlepszego przyjaciela – Mazikeen aka Maze, okrutnego demona który przybierał postać młodej kobiety. Morderstwo zwraca też uwagę policji, a dokładniej detektyw z wydziału zabójstw Chloe Dancer, która początkowo traktuje Lucyfera protekcjonalnie i lekceważąco. Chloe dostrzega jednak umiejętność Lucyfera do odkrywania cudzych sekretów, dążenia do prawdy i wymierzania sprawiedliwości. Ponieważ oboje znajdują w tym cel nawiązują współpracę, w trakcie której Lucyfer dostrzega dobroć i niewinność pani detektyw i zaczyna się zastanawiać nad tym, czy jest nadzieja również dla jego duszy.
Serial "Lucyfer" jest adaptacją komiksu pod tym samym tytułem autorstwa Neila Gaimana i Sama Kietha, wydawanego przez DC Comics i składa się łącznie z 35 odcinków w dwóch sezonach.
Występują: Tom Ellis (Lucifer Morningstar), Lesley-Ann Brandt (Mazikeen „Maze”), Lauren German (Chloe Decker), Rachael Harris (dr Linda Martin), D. B. Woodside (Amenadiel), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Kevin Rankin (Malcom Graham), Tricia Helfer (matka Lucyfera), Aimee Garcia (Ella Lopez) i inni.