TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Transformers: Robots in disguise

Transformers- naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu animowanego "Transformers" (odcinki online za darmo)
Transformers: Robots in disguise - serial animowany wyprodukowany przez Hasbro Studios emitowany w TVP ABC.
Akcja animowanego serialu "Transformers: Robots in disguise" rozgrywa się wiele lat później po wydarzeniach z filmu Transformers Prime: Łowcy Bestii: Powrót Predakonów. Serial ten przedstawia sytuację, kiedy to Bumblebee powraca na Ziemię, aby rozpocząć bitwę z poszukiwanymi Decepticonami oraz postanawia założyć młodą grupę Autobotów, w skład w których wchodzą: Sideswipe, Strongarm, Grimlock i Fixit. Bumblebee w tej serii zostaje też obdarzony wizjami od lidera Autobotów – Optimusa Prime'a.
Główne postacie:
Bumblebee - żółto-czarny Autobot, dowódca nowej drużyny i uczeń Optimusa Prime'a. Jest optymistyczny, zdeterminowany i uwielbia przygody (transformacja - Windblazer 1995).
Optimus Prime - niebiesko-czerwony Autobot, jeden z Prime'ów (dowódców Autobotów). W Transformers: Robots in Disguise jest uwięziony między wymiarami wraz z pozostałymi Prime'ami (transformacja - TIR, ciężarówka).
Sideswipe - czerwony Autobot, członek drużyny Bumblebee'go. Jest szybki, sprytny i czasem buntowniczy (transformacja - samochód sportowy).
Grimlock - zielony Dinobot (Cybertrojan) przynależny do Autobotów. Jest silny, ciężki i niezdarny (trancformacja - Tyranozaur Rex).
Strongarm - biało-niebieska Autobotka (jedyna kobieta w drużynie). Jest zdyscyplinowana, uparta i przestrzega wszelkich reguł (transformacja - wóz policyjny).
Fixit - pomarańczowy Autobot (Minicon), technik. Jest zdolny, posiada encyklopedyczną wiedzę, choć jest uważany za świra, bo myli podobne słowa i te które chce powiedzieć mówi na końcu (brak transformacji).

Serial obecnie jest niedostępny online