TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Teleranek

Teleranek - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu dla dzieci i młodzieży "Teleranek" (odcinki online za darmo)
Teleranek - polski telewizyjny program dla dzieci, który pierwszą emisję miał w 1972 roku (TVP1). Po ponad sześciu latach wznowiono jego emisję (od marca 2016). Poranny program dla dzieci "Teleranek" jest ważną częścią dzieciństwa dla kilku pokoleń Polaków. Program "Teleranek" formą przypomina swego rodzaju wiadomości dla dzieci, gdzie podawane są najróżniejsze informacje. Młodzi widzowie mogą w tym programie dowiedzieć się na co warto iść do kina, jaką książkę przeczytać lub jakiej muzyki posłuchać. Program "Teleranek" serwuje również reportaże prezentujące ciekawostki technologiczne, historyczne, czy ze świata natury oraz informacje o najróżniejszych miejscach na świecie. Program zawiera konkursy w których młodzi widzowie mogą się wykazać wiedzą i uwagą oraz wygrywać atrakcyjne nagrody.


Program dla dzieci i młodzieży
"TELERANEK"
!!! JEST DOSTĘPNY ONLINE !!!


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą nowych odcinków programu
TELERANEK
Teleranek - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu dla dzieci i młodzieży "Teleranek" (odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać program
TELERANEK
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie