TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Liga Mistrzów

Liga Mistrzów - program poświęcony rozgrywkom Pucharu Mistrzów w Piłce Nożnej w sezonie 2016/2017.Naciśnij play, aby otworzyć stronę z listą programów i transmisji meczy (transmitowane mecze na żywo online za darmo)
Liga Mistrzów - (ang. UEFA Champions League) międzynarodowe, europejskie, klubowe rozgrywki piłkarskie, utworzone z inicjatywy UEFA w 1992, jako kontynuacja Pucharu Europy Mistrzów Krajowych (zwanego też Pucharem Europy lub Pucharem Mistrzów) i regularnie prowadzone przez tę organizację od sezonu 1992/1993 w ramach europejskich pucharów. Przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych oraz rozgrywane na europejskich stadionach. Są to najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie (jak podaje Wikipedia). Do rozgrywek Ligi Mistrzów w sezonie 2016/17 zakwalifikował się Polski klub sportowy Legia Warszawa.
Na stronie znajdziemy komentarze i powtórki z meczy jakie zostaną rozegrane w ramach Ligi Mistrzów, jak również transmisje meczy na żywo online (wybrane mecze).Kliknij play, aby przejść na stronę

z listą najnowszych informacji o
LIGA MISTRZÓW
Liga Mistrzów - program poświęcony rozgrywkom Pucharu Mistrzów w Piłce Nożnej w sezonie 2016/2017.
Naciśnij play, aby otworzyć stronę z listą odcinków programu (transmitowane mecze na żywo online za darmo)