TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Królowa jednej nocy

Królowa jednej nocy - serial obecnie niedostępny online
Królowa jednej nocy - turecki obyczajowy serial telewizyjny (tur. Gecenin Kraliçesi) nadawany w Polsce od 29 września 2016 przez TVP1. Fabuła serialu "Królowa jednej nocy" opowiada o Azizie mieszkającym w luksusowej rezydencji w Stambule, który po śmierci żony postanawia całe swoje życie poświęcić córce Eserze. W rezydencji tego bogatego biznesmena mieszka również Kartal, adoptowany i wychowywany jak prawdziwy syn. Kartal z czasem poślubia Eserę i staje się prawą ręką Aziza, co powoduje, że Mert (rodzony syn Aziza) staje się o niego zazdrosny. Podczas jednej z podróży biznesowych Kartal poznaje młodszą dziewczynę Selin (Francuzkę, tureckiego pochodzenia), w której się zakochuje. Jednak po krótkim romansie Kartal wraca do Turcji do żony i swojej rodziny. Po kilku latach Selin przyjeżdża do Turcji, gdzie poznaje Aziza i jego rodzinę.
Serial "Królowa jednej nocy" w oryginalnym wydaniu składa się z 15 odcinków, które w polskiej telewizji zostały wyemitowane w postaci 49 odcinków.
Scenariusz: Ozan Aksungur, Cüneyt Aysan.
Reżyseria: Durul Taylan, Yagmur Taylan.
Występują: Meryem Uzerli (Selin), Murat Yıldırım (Kartal), Uğur Polat (Aziz), Funda Eryiğit (Esra), Deniz Celiloğlu (Emre), Seda Akman (Hüma), Burak Deniz (Mert), Selim Bayraktar (Hakan), Nihan Büyükağaç (Emine), Ömür Arpacı (Sadık), Hürdem Reithmüller (Selin'in Annesi), Burak Demir (Oktay), Reha Özcan (Osman), Pervin Ünalp (Fatma), Derya Beserler (Elif), Naz Sayiner (Burcu) i inni.

Serial obecnie jest niedostępny online