TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

You can dance

You can dance - Po prostu tańcz! - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "You can dance - Po prostu tańcz!" (odcinki online za darmo)
You Can Dance - Po prostu tańcz! - program rozrywkowy w formie talent-show emitowany przez telewizję TVN (na licencji amerykańskiego programu „So You Think You Can Dance”). Program w formie konkursu ma na celu wyłonienie uzdolnionego tancerza. Program „You Can Dance - Po prostu tańcz!” składa się z trzech etapów. W pierwszym etapie przeprowadzane są, castingi w największych polskich miastach w których to mogą brać udział osoby między 16 a 30 rokiem życia, spośród których wybierana jest grupa osób które przechodzą do kolejnego etapu. W drugim etapie programu osoby tancerze wybrani z castingów szlifują swoje umiejętności pod okiem zawodowych instruktorów i choreografów (zwyczajowo etap ten przechodzi 16 osób). Trzecim i ostatnim etapem tego konkursu dla tancerzy, jakim jest program „You Can Dance - Po prostu tańcz!” jest telewizyjne show na żywo.
Jury: Agustin Egurrola (sezony 1-9), Michał Piróg (sezony 1-9), Ida Nowakowska (sezon 9), Maciej Florek (sezon 9), Kinga Rusin (sezony 6-8), Anna Mucha (sezon 5), Weronika Marczuk (sezony 1-4).
Prowadzący: Kinga Rusin (sezony 1-5), Patricia Kazadi (sezony 6-9).


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą odcinków programu
You can dance - Po prostu tańcz!
You can dance - Po prostu tańcz! - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "You can dance - Po prostu tańcz!" 
(odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać program
You can dance - Po prostu tańcz!
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie