TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

MasterChef Junior

MasterChef Junior - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "MasterChef Junior" (odcinki online za darmo)
MasterChef Junior - program kulinarny w formie konkursu mającego wyłonić talenty spośród kucharzy amatorów w wieku od 8 do 13 lat. Mali kucharze będą w programie „MasterChef Junior” walczyć o tytuł „Mistrza Kuchni Juniorów” i nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 złotych oraz kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Potrawy jak i ich umiejętności kucharskie będą oceniane, przez jury w którego skład wchodzą: Mateusz Gessler, Michel Moran i Anna Starmach. Podczas castingów spośród tysięcy kandydatów wyłonionych zostało czterdziestu uczestników pierwszego odcinka. Jury programu „MasterChef Junior” w pierwszym odcinku serii wybierze finałową czternastkę uczestników, którzy wezmą udział w kolejnych odcinkach programu.
Program „MasterChef Junior” emitowany był w ponad 20 krajach na świecie m.in. w Stanach Zjednoczonych, Australii, Brazylii, Tajlandii, Izraelu, Finlandii, Francji czy Hiszpanii. Program pierwszy raz został wyemitowany w 1994 roku w telewizji Brytyjskiej (BBC) pod nazwą „Junior MasterChef”.
Prowadzący (jury): Anna Starmach, Mateusz Gessler, Michel Moran.

Nowe odcinki programu
"MasterChef Junior"
!!! DOSTĘPNE ONLINE !!!

Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą najnowszych odcinków programu
MasterChef Junior
MasterChef Junior - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "MasterChef Junior" (odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać program
MasterChef Junior
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie
Poniżej lista najnowszych odcinków programu

Poniżej lista wcześniejszych odcinków programu
MasterChef Junior