TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Kuchenne rewolucje - Powroty

Kuchenne rewolucje. Powroty. - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "Kuchenne rewolucje. Powroty." (odcinki online za darmo)
Kuchenne rewolucje. Powroty. - program kulinarny (TVN) w którym sprawdzane są efekty zmian jakie zainicjowała Magda Gessler w programie "Kuchenne rewolucje". Restauracje sprawdzane są pod kilkoma różnymi aspektami i testów tych dokonuje specjalny wysłannik, wybrany przez  Magdę Gessler – czyli Charles Daigneault (finalista II edycji programu "MasterChef"). Magda Gessler, przed każdym "powrotem" udziela Charliemu wskazówek, podpowiada na co powinien zwrócić największą uwagę w każdym z odwiedzanych lokali. Poczucie smaku i determinacja Charliego pozwalają skrupulatnie wypełnić misję przetestowania najciekawszych restauracji z 9 sezonów i ponad 120 odcinków.
Program emitowany był w 2015 roku, obecnie dostępny jest na serwisie player.pl. Jak można wywnioskować program powstał w wyniku kanału Youtube o nazwie "Śledzę Magdę Gessler" w którym youtuber robił dokładnie to samo co jest przedmiotem programu "Kuchenne rewolucje. Powroty".

Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą odcinków programu
Kuchenne rewolucje. Powroty.
Kuchenne rewolucje. Powroty. - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "Kuchenne rewolucje. Powroty." 
(odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać program
Kuchenne rewolucje. Powroty.
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie