TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony – rozrywkowy program telewizyjny (TVP1). W programie występuje grupa rolników-singli, którzy poprzez udział w programie chcieliby znaleźć towarzyszkę życia. W odcinku zerowym przedstawiane są sylwetki ośmiu kandydatów, a zainteresowane panie proszone są o przysłanie listów do wybranego rolnika, co ma na celu wyłonienie pięciu kandydatów, którzy wezmą udział w dalszych odcinkach. W kolejnych etapach programu piątka rolników, na podstawie otrzymanych listów (zgłoszeń) wybiera kilka kandydatek, z którymi umawia się na spotkanie. Wybrana grupa pań zapraszana jest do wizyty w gospodarstwie wybranego rolnika, gdzie dokonywany jest ostateczny wybór. Rolnicy u boku swoich wybranek odwiedzają też rodziny i odbywają romantyczną podróż.
Program "Rolnik szuka żony" jest polską wersją formatu telewizyjnego "Farmer Wants A Wife" (FremantleMedia) i pierwsza edycja odbyła się jesienią 2014 roku, program z powodu dużej oglądalności doczekał się drugiej edycji w 2015 roku, trzeciej edycji w 2016 roku, w 2017 4 edycji, natomiast w 2018 roku rozpoczęła się 5 edycja programu (5 sezon).
Program prowadzi: Marta Manowska.


Odcinki 6 serii programu
"Rolnik szuka żony"
!!! WKRÓTCE DOSTĘPNE ONLINE !!!


Kliknij play, aby przejść na stronę
z listą nowych odcinków programu
Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami programu "Rolnik szuka żony" (odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać program
Rolnik szuka żony
po kliknięciu, wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie


Strona internetowa programu "Rolnik szuka żony"
zawiera dodatkowe materiały wideo i zdjęcia:

EKSTRA
GALERIE ZDJĘĆ