TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Zazdrość i medycyna

Zazdrość i medycyna - naciśnij play, aby otworzyć stronę z filmem online za darmo
Zazdrość i medycyna - melodramat, psychologiczny.
Film produkcji - Polska (1973 r.) Długość filmu: 95 min.
Fabuła: Ekranizacja powieści Michała Choromańskiego, która przed wojną cieszyła się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Zgrabne połączenie melodramatu o tajemniczym klimacie z ambicjami psychologicznymi.
Przedwojenna Krynica. Przemysłowiec Widmar (Mariusz Dmochowski) podejrzewa swoją młodą żonę Rebekę (Ewa Krzyżewska), że zdradza go z doktorem Tamtenem (Andrzej Łapicki). Nieprzytomnie zakochany w Rebece, targany zazdrością stara się na wszelkie sposoby sprawdzić, czy jego podejrzenia są prawdziwe. Wynajmuje starego krawca Golda (Włodzimierz Boruński), by śledził Rebekę, w zamian za to obiecuje mu ułatwienie wyjazdu do Anglii. Gold odkrywa, że żona Widmara faktycznie ma romans. Przypadkowa śmierć starego krawca sprawia, że Widmar, nie doczekawszy się potwierdzenia swoich podejrzeń, wierzy w zapewnienia żony o jej miłości i dochodzi do wniosku, że uległ jedynie manii zazdrości.
(opis fabuły zaczerpnięty z serwisu vod.pl)
Reżyseria: Janusz Majewski
Występują: Ewa Krzyżewska, Mariusz Dmochowski, Andrzej Łapicki, Włodzimierz Boruński, Bogusław Sochnacki, Edmund Fetting, Grażyna Staniszewska, Andrzej Mrowiec, Józef Rosiński, Krystyna Stankiewicz.


KLIKNIJ PLAY, ABY OGLĄDAĆ FILM
Zazdrość i medycyna
film otworzy się w nowym oknie

Zazdrość i medycyna - naciśnij play, aby otworzyć stronę z filmem online za darmo