TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

M jak Miłość

M jak miłość
M jak Miłość - serial obyczajowy Telewizji Polskiej. Fabuła serialu to opowieść o trzypokoleniowej rodzinie, a jej głównym wątkiem jest oczywiście tytułowa miłość i najróżniejsze perypetie i wydarzenia z życia rodziny Mostowiaków.
Serial "M jak miłość" jest bez wątpienia najbardziej lubianym i popularnym wśród widzów polskim serialem. Telenowela emitowana jest od 2000 roku i wciąż znajduje się w czołówce pod względem oglądalności. Serial od pewnego czasu jest również "sprzedawany" do innych stacji telewizyjnych na świecie (np. w Kolumbii i Brazylii).
Strona serialu "M jak miłość" zawiera streszczenia odcinków, linki do odcinków znajdujących się na VOD.tvp.pl, nieemitowane sceny, ekskluzywne materiały, zdjęcia z planu oraz wywiady z gwiazdami.
Scenariusz: Ilona Łepkowska oraz Alina Puchała, Paweł Jurek, Marta Kuszewska.
Występują: Teresa Lipowska (Barbara Mostowiak), Witold Pyrkosz (Lucjan Mostowiak), Małgorzata Pieńkowska (Maria Rogowska), Kacper Kuszewski (Marek Mostowiak), Dominika Ostałowska (Marta Budzyńska), Rafał Mroczek (Paweł Zduński), Marcin Mroczek (Piotr Zduński), Katarzyna Cichopek (Kinga Zduńska), Andrzej Precigs (Zbigniew Filarski), Hanna Mikuć (Krystyna Filarska-Marszałek), Sławomir Holland (Aspirant Staszek), Krystian Domagała (Mateusz Mostowiak), Jacek Lenartowicz (Jan Zawadzki), Anna Mucha (Magdalena Marszałek), Marcjanna Lelek (Natalka Mostowiak), Emilian Kamiński (Wojciech Marszałek), Małgorzata Rożniatowska (Zofia Kisiel), Robert Moskwa (Artur Rogowski).
Nowe odcinki serialu "M jak miłość" emitowane są w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:40 na antenie TVP2, oprócz tego dostępne są też w sieci internet. 


Zachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem