TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Powiedz tak

Powiedz tak - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Powiedz tak" (odcinki online za darmo)
Powiedz tak - polski telewizyjny serial obyczajowo-komediowy (Polsat). Główną bohaterką serialu „Powiedz tak” jest "...pochodząca z zamożnej, inteligenckiej warszawskiej rodziny 28-latka, którą ojciec (adwokat) przestał wspomagać finansowo. Na domiar złego, rzucił ją chłopak. W serialu obserwować można perypetie młodej kobiety, która "spod klosza" trafia do realnego życia. Basia staje na nogi dzięki pomocnej dłoni Wiktora (muzyka), którego poznaje na weselu przyrodniej siostry. Wbrew woli i oczekiwaniom ojca, Basia usamodzielnia się, zakłada z przyjaciółmi firmę organizującą śluby i wesela." (opis zaczerpnięty z serwisu ipla.pl)
Serial „Powiedz tak” był emitowany na antenie stacji Polsat od 1 marca 2016 roku i składa się z 13 odcinków, trwających po około 45 minut każdy. 
Scenariusz: Karol Klementewicz, Kuba Wecsil oraz Patrick Yoka.
Reżyseria: Patrick Yoka.
Występują: Katarzyna Zawadzka, Paweł Domagała, Agnieszka Więdłocha, Nikodem Rozbicki, Mikołaj Roznerski, Sylwia Gliwa, Cezary Pazura, Maria Pakulnis, Robert Wabich, Ewa Bukowska, Marta Dąbrowska, Tamara Arciuch, Anna Karczmarczyk, Mateusz Janicki, Weronika Rosati, Piotr Gąsowski, Tomasz Sobczak. Michał Czernecki, Elżbieta Jarosik, Włodzimierz Matuszak.

Kliknij play, aby przejść
na stronę z listą odcinków serialu
POWIEDZ TAK
Powiedz tak - naciśnij play, aby otworzyć stronę z odcinkami serialu "Powiedz tak" (odcinki online za darmo)

lub
wybierz odcinek z listy
aby oglądać serial
POWIEDZ TAK
wybrany odcinek otworzy się w nowym oknie

Strona internetowa serialu
zawiera dodatkowe informacje, zdjęcia i materiały wideo.


Zachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem