TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Ładuję...

Konkurs Piosenki Eurowizji 2016

Konkurs Piosenki Eurowizji 2016 w Sztokholmie - Eurowizja 2016 - naciśnij play, aby otworzyć stronę z nagraniami transmisji konkursu (za darmo online na komputer, telefon i tablet)
Konkurs Piosenki Eurowizji 2016 (ang. Eurovision Song Contest, w skrócie ESC, potocznie Eurowizja) – organizowana corocznie od 1956 roku paneuropejska impreza muzyczna, w której biorą udział przedstawiciele publicznych stacji telewizyjnych zrzeszonych w Europejskiej Unii Nadawców (EBU). Konkurs Eurowizji został wpisany do Księgo Rekordów Guinnessa jako najdłużej transmitowany coroczny konkurs muzyczny w historii.  Konkurs jest transmitowany zarówno w krajach europejskich, jak i wielu innych państwach, takich jak Argentyna, Australia, Brazylia, Chiny, Egipt, Filipiny, Hongkong, Indie, Japonia, Jordania, Kanada, Kolumbia, Korea Południowa, Meksyk, Nowa Zelandia, Portoryko, Stany Zjednoczone, Tajlandia, Tajwan, Urugwaj i Wenezuela. Od roku 2000 Eurowizja nadawana jest również przez internet.
Konkurs Piosenki Eurowizji jest widowiskiem telewizyjnym z udziałem publiczności, składa się z prezentacji na żywo utworów reprezentantów poszczególnych krajów oraz następującego po nim głosowania. Konkurs Eurowizji kończy się wręczeniem statuetki wykonawcy i autorom zwycięskiej piosenki.
Konkurs Piosenki Eurowizji w 2016 roku został zorganizowany w Sztokholmie i odbędzie się 10 i 12 maja (półfinały) oraz 14 maja 2016 roku (finał) w  Globe Arena w Sztokholmie, a nadawany jest przez Szwecką stację telewizyjną Sveriges Television (SVT).
Prowadzący: Petra Mede, Måns Zelmerlöw.


NACIŚNIJ PLAY, ABY OTWORZYĆ STRONĘ
Z NAGRANIAMI TRANSMISJI KONKURSU PIOSENKI EUROWIZJI
EUROWIZJA 2016
po kliknięciu, strona otworzy się w nowym oknie

Konkurs Piosenki Eurowizji 2016 w Sztokholmie - Eurowizja 2016 - naciśnij play, aby otworzyć stronę z nagraniami transmisji konkursu (za darmo online na komputer, telefon i tablet)

poniżej poszczególne nagrania transmisji Konkursu Piosenki Eurowizji
EUROWIZJA 2016Na anglojęzycznej stronie
EUROVISION.TV
znajdziemy dodatkowe informacje i materiały dotyczące
Konkursu Piosenki Eurowizji


Zachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem

-->