TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Utopia

Utopia
Utopia - brytyjski serial z gatunku science-fiction thriller (conspiracy thriller) emitowany od 15 stycznia 2013 do 12 sierpnia 2014 roku na kanale Channel 4. Serial „Utopia” składa się z dwóch sezonów po 6 odcinków (około 60 minut każdy). Serial powstał na podstawie scenariusza, który napisał Dennis Kelly. Serial „Utopia” zdobył nagrodę Emmy w 2014 roku w kategorii Najlepszy serial dramatyczny.
Serial „Utopia” opowiada historię grupy ludzi, którzy wchodząc w posiadanie manuskryptu (wcześniej niepublikowanej) części kultowej powieści graficznej „The Utopia Experiments” („Eksperyment Utopia) stają się celem tajnej i morderczej organizacji, znanej pod nazwą The Network (Sieć). Aby przeżyć bohaterowie muszą żyć w ukryciu, aby uniknąć wykrycia przez Sieć”. Jednocześnie muszą odszyfrować tajemnice zapisane na kartach manuskryptu, ponieważ zawierają one przepowiednie katastrof, którym to bohaterowie starają się zapobiec zanim się urzeczywistnią.  
Występują: Fiona O'Shaughnessy (Jessica Hyde), Alexandra Roach (Becky), Nathan Stewart-Jarrett (Ian Johnson), Adeel Akhtar (Wilson Wilson), Oliver Woollford (Grant Leetham), Paul Higgins (Michael Dugdale), Neil Maskell (Arby), Paul Ready (Lee) i inni. 

EMISJA SERIALU
"UTOPIA"
W TELEWIZJI POLSKIEJ
ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA


Zachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem