TeleTivi.pl - Telewizja internetowa - seriale online - filmy i programy za darmo - telewizja online

Szukaj

Imperium miłości

Imperium miłości
Imperium miłości – turecki kostiumowy serial obyczajowy emitowany na antenie TVP1 od sierpnia 2015 roku. Akcja serialu rozgrywa się w roku 1916 i opowiada o perypetiach bogatej krymsko-tatarskiej rodziny, choć jego głównym wątkiem jest szalona i piękna miłość na tle przewijającej się I wojny światowej oraz zmierzchu imperiów rosyjskiego i osmańskiego. Historia miłości przedstawionej w serialu rozpoczyna się kiedy Kurt Seyit Eminof (oficer armii carskiej), podczas zabawy na balu w Piotrogrodzie poznaje piękną Aleksandrę "Szurę" Wierszeńską. Kurt i Szura zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia, ale na przeszkodzie tej miłości stają ich obydwie rodziny. Serial "Imperium miłości" (tur. Kurt Seyit ve Şura) wyprodukowany został przez "Ay Yapim", a jego twórcą jest Nermin Bezmen.
Serial "Imperium miłości" w oryginale posiada 21 odcinków (łącznie 2 serie) po 90 minut, jednak numeracja odcinków serialu w telewizji polskiej nie pokrywa się z oryginałem, gdyż odcinki emitowane w Polsce dzielone są na 40-45 minutowe.
Serial "Imperium miłości" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 14:50 w TVP2 (powtórki emitowane są następnego dnia o 12:30).
UWAGA! Strona z odcinkami online serialu zawiera, tylko odcinki 30 dni od daty premiery w telewizji polskiej.

!!! UWAGA !!!
W CHWILI OBECNEJ SERIAL
"IMPERIUM MIŁOŚCI"
JEST NIEDOSTĘPNY ONLINE

Zachęcamy do czytania felietonów: KFK - kilka słów do kawy
Baby-Swinging JogaHang Drum - najmłodszy instrument świataIce Bucket Challenge - o co w tym chodziLubimy oglądać ładne obrazki
Lek na raka w internecieOnline now - film o współczesnych reakcjachRafał Stunter13 Pasierbek Mistrz świata w StuntZasłaniasz kamerę w laptopie? Nie jesteś wariatem